Dzisiaj : 01 Paź 2020

Imieniny : Danuty, Remigiusza, Teresy

Nowa strona Urzędu
Od 12.08. strona Urzędu Gminy Porąbka wita Internautów w zmienionej odsłonie!


Nowa strona www.porabka.pl
fot. Nowa strona www.porabka.pl

Od 12.08. strona Urzędu Gminy Porąbka wita Internautów w zmienionej odsłonie!

Interfejs graficzny skupia się na fotografiach przedstawiających urokliwe miejsca naszej Gminy. W przygotowanych zakładkach znajdziecie wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Urzędu, relacje z wydarzeń kulturalnych, a także namiary na najważniejsze instytucje w naszej Gminie, takie jak przychodnie, apteki, placówki edukacyjne, czy przewoźnicy.

Strona została dostosowana do obowiązujących standardów, a co za tym idzie, jest w pełni responsywna – można z niej korzystać nie tylko na komputerze czy laptopie, ale również smartfonie i tablecie. Nowocześniejszy, przyjemniejszy wygląd jest bardziej intuicyjny w korzystaniu.

Strona została dostosowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych m. in. poprzez możliwość zmiany wielkości liter, ustawienie odpowiedniego kontrastu oraz poprawne odczytywanie treści niezależnie od przeglądarki.

 

Koniecznie sprawdźcie nowy wygląd!