Dzisiaj : 24 Cze 2026

Imieniny : Jana, Danuty

Unia Europejska
Pomoc dla Ukrainy

22 czerwca rusza nabór do Programu MIKRORETENCJA.

Logo
fot. Logo

WFOŚiGW w Katowicach ogłasza:

22 czerwca rusza nabór do Programu MIKRORETENCJA

Już od 22 czerwca bieżącego roku rusza nabór dla mieszkańców województwa śląskiego, w ramach którego będzie można otrzymać na dotację na zakup, dostawę, montaż, budowę, rozbudowę, uruchomienie instalacji do:

·                   zbierania wód opadowych i roztopowych z dachów, chodników, podjazdów,

·                   magazynowania wód opadowych w zbiornikach,

·                   retencjonowania wód opadowych i roztopowych w gruncie,

·                   wykorzystywania deszczówki, np. do podlewania ogrodu.

Szczegóły naboru znajdziesz tutaj: (link: https://wfosigw.katowice.pl/mikroretencja/#)

    Fundusze Europejskie
    Rzeczpospolita Polska
    Śląskie
    Unia Europejska