Najbliższe wydarzenia
22 czerwca rusza nabór do Programu MIKRORETENCJA.
WFOŚiGW w Katowicach ogłasza:
22 czerwca rusza nabór do Programu MIKRORETENCJA
Już od 22 czerwca bieżącego roku rusza nabór dla mieszkańców województwa śląskiego, w ramach którego będzie można otrzymać na dotację na zakup, dostawę, montaż, budowę, rozbudowę, uruchomienie instalacji do:
· zbierania wód opadowych i roztopowych z dachów, chodników, podjazdów,
· magazynowania wód opadowych w zbiornikach,
· retencjonowania wód opadowych i roztopowych w gruncie,
· wykorzystywania deszczówki, np. do podlewania ogrodu.
Szczegóły naboru znajdziesz tutaj: (link: https://wfosigw.katowice.pl/mikroretencja/#)

















